Ana sayfa

Jia Hang International Logistics Co.,Ltd

şirket Profili
Jianghang International Logistics, 2006 yılının Haziran ayında, Çin'in en büyük Uluslararası Lojistik şirketlerinden olan 100 milyon yuan RMB kayıtlı sermayesiyle kuruldu. “Önce kaynak entegrasyonu, daha sonra endüstriyel entegrasyon” geliştirme stratejisine dayanan Jiahang International Logistics Group, benzersiz iş felsefesi ve benzersiz yenilikçi ruhu ile büyük iç liman şehirlerinde, iç şehirlerde ve yurt dışında 600 şubeye sahiptir. Küresel lojistik hizmet ağı oluşturan onlarca yerli ve yabancı büyük nakliye şirketi, havayolu şirketi ve kara taşımacılığı şirketi ile uzun vadeli stratejik ortaklıklar kurduk.

   

Lojistik sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime, zengin sanayi kaynaklarına ve küresel fiziksel lojistik hizmet ağına sahip olan Jiahang International Logistics, kaynak entegrasyonunun, e-ticaretin ve merkezi tedarikin işletme modelinin başlatılmasında liderliğini üstlendi. Müşterileri ve Jiahang'ın önceki hizmetlerini iyileştirdi, grubun hızlı bir şekilde gelişmesini teşvik etti. Jiahang International Logistics, bu iş modelini daha iyi anlamak için, Jiahang International Logistics Service Co., Ltd., Jiahang International Logistics Online Service Co., Ltd. ve Jiahang Logistics Network Technology Co. gibi bağlı kuruluşlar kurdu. Uluslararası Lojistik Grubu çekirdek rekabet gücü.

 

Jiahang International Logistics Service Co., Ltd. lojistik hizmet şirketleri ve Çin'de dağıtılan profesyonel parklar aracılığıyla Jiahang'ın global müşterilerine yoğun ve dağınık teslimat, tedarik zinciri lojistiği ve endüstriyel destek hizmetleri sunmaktadır. Jiahang Logistics Network Technology Co, Ltd, güvenli bir küresel lojistik işlem ve çözüm servis platformu oluşturmayı taahhüt eden dünyanın önde gelen çevrimiçi lojistik ticaret pazarıdır.

Jiahang International Logistics Group, küresel tedarik hizmeti ağına ve çevrimiçi tedarik hizmetine güvenerek merkezi tedarik için müşteri kaynaklarını bir araya getirerek, müşterilere çevrimiçi zamanında çevrimiçi, düşük maliyetli ve çok yönlü "tek elden" kapsamlı lojistik hizmetleri sağlayarak dünyanın her yerine en güçlü ve rekabetçi modern entegre lojistik servis sağlayıcılarından biri.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Jiahang International Logistics, 2006 yılının Haziran ayında, 100 milyon yuan kayıtlı sermaye ile kuruldu. Çin'deki en büyük uluslararası lojistik şirketlerinden biridir.

“Önce kaynak entegrasyonu, daha sonra endüstriyel entegrasyon” geliştirme stratejisine dayanan Jiahang International Logistics Group, benzersiz iş felsefesi ve benzersiz yenilikçi ruhu ile büyük iç liman şehirlerinde, iç şehirlerde ve yurt dışında 600 şubeye sahiptir. Denizaşırı acenteler, küresel lojistik hizmet ağı oluşturan düzinelerce yerli ve yabancı büyük nakliye şirketleri, havayolları ve kara taşımacılığı şirketleri ile uzun vadeli stratejik ortaklıklar kurmuştur.

Jia Hang International Logistics Co.,Ltd Jia Hang International Logistics Co.,Ltd Jia Hang International Logistics Co.,Ltd Jia Hang International Logistics Co.,Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : JH

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 10000000-50000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite FCL Ulaştırma Hizmetleri satış için iyi kalite FCL Ulaştırma Hizmetleri satış için iyi kalite FCL Ulaştırma Hizmetleri satış için iyi kalite FCL Ulaştırma Hizmetleri satış için