Ana sayfa Haberler

Jiahang ardışık altı yıldır Çin'de ilk 100 özel nakliye nakliye lojistik şirketi oldu

Sertifika
iyi kalite FCL Ulaştırma Hizmetleri satış için
iyi kalite FCL Ulaştırma Hizmetleri satış için
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

Jiahang ardışık altı yıldır Çin'de ilk 100 özel nakliye nakliye lojistik şirketi oldu

Jiahang ardışık altı yıldır Çin'de ilk 100 özel nakliye nakliye lojistik şirketi oldu
2 Ağustos 2018 tarihinde, Çin Uluslararası Yük Taşımacıları Birliği ve Uluslararası Ticaret Gazetesi Birliği, 2018 Çin Uluslararası Taşımacılık Lojistik Geliştirme Forumu'na ev sahipliği yaptı ve 2017 Üst Yük Taşımacılığı Lojistik Top 100 Açılış Töreni , Zhejiang, Jinhua'da gerçekleşti. 2017 yılında, Çin'in nakliye iletme lojistiği ilk 100 Şirket değerlendirmesinde, Jiahang International Logistics, arka arkaya altı yıl boyunca Çin'deki ilk 100 özel nakliye şirketi arasında yer aldı.

Toplantıda Ticaret Bakanlığı'nın ilgili liderleri, Çin SİNOTRAN, Alibaba Group, Çin Uluslararası Taşımacılar Birliği ve diğer dünya ticaret modeli, hizmet ticareti inovasyonu ve gelişimi, sınır ötesi e-ticaret iş stratejisi, "Bir Kuşak, One Road "multimodal taşımacılık Ana konular hakkında konuşmalar yapıldı. Çin Uluslararası Yük Taşımacılığı Birliği Başkanı Zhao Huxiang, Çin’in 2017’de yük taşımacılığının gelişimini ve inşasını kapsamlı bir şekilde özetleyen "2017 Çin Yük Taşımacılığı Endüstri Geliştirme Raporu" nu yayınladı ve Çin’in yük taşımacılığının gelecekteki gelişimi için yönünü işaret etti. lojistik endüstrisi.

2006 yılında kuruluşundan bu yana, Jiahang International her zaman “inovasyon ve her zaman diğerlerinin önünde” kurumsal ruhuna bağlı kalmıştır. Kaynak entegrasyonu, e-ticaret ve merkezi tedarik için bir iş modeli başlatılmasında öncü olmuştur ve aktif olarak sektöre dayanan bir İnternet inovasyon servis platformu geliştirmektedir. 24 saat hizmet veren en büyük çağrı merkezi, İnternet çevrimiçi servis platformu ve 600 şubesi, küresel bir lojistik servis ağı oluşturur. Teknolojik yeniliklere, bilişim teknolojisine ve e-ticarete yapılan önem ve yatırım, Jiahang International'ın müşterilerin lojistik ve nakliye maliyetlerini en aza indirerek ve mal dolaşımının verimliliğini en aza indirerek çevrimiçi ve çevrimdışı birleştiren yeni bir iş hizmeti modeli oluşturmasını sağlamıştır. . Jiahang International'ın “İnternet + Lojistik” alanındaki yenilikçi uygulaması aynı zamanda yukarı ve aşağı sanayi tarafından da tanındı ve övüldü. Jiahang International, müşterilerine profesyonel, kapsamlı, eksiksiz, düşük maliyetli, verimli ve standartlaştırılmış lojistik çözümleri ve çevrimiçi lojistik hizmetleri sunarak dünyanın en güçlü ve rekabetçi modern entegre lojistik hizmet sağlayıcılarından biri haline geldi.

Jiahang International, bu ödülü yüksek kaliteli hizmetlere odaklanmak, inovasyonu ve dönüşümü hızlandırmak, verimlilik değişimini, kalite değişimini ve güç değişimini sağlamak, endüstrinin yönünü doğru bir şekilde kavramak ve Çin'in yük taşımacılığı lojistik gelişimine yardımcı olmak için bir fırsat olarak değerlendirecek.

Pub Zaman : 2019-05-24 11:07:55 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Jia Hang International Logistics Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr Allen

Tel: 86-519-68781609

Faks: 86-519-68781609

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)