Ana sayfa

Elong Global Logistics Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

2008 yılında kurulan ve merkezi Shenzhen'de bulunan Elong Global Logistics Co., Ltd, profesyonel bir küresel lojistik sağlayıcısıdır.Uzun yıllardaki hızlı gelişme ile, çeşitli taşıyıcılardan ortaklarımızla uzun vadeli ilişkiler sayesinde, nakliye komisyoncusu olarak 65 ülkede işimizi dünya çapında genişlettik.Ana nakliye hizmeti Orta Doğu, Kızıldeniz, Hindistan ve Pakistan, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Akdeniz, Orta ve Güney Amerika, Okyanusya ve Güneydoğu Asya'yı kapsamaktadır.

Kökleri Çin'de olan ve dünyanın her yerine bakan profesyonel bir lojistik sağlayıcısı olarak, her zaman müşterilerin çıkarlarını ilk sıraya koyuyoruz ve bu arada, müşterilerimize aşağıdaki hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz:
Dünya çapında deniz taşımacılığı ve Hava taşımacılığı;Depolama ve LCL hizmeti;Kara treyler taşımacılığı ve kapıdan kapıya hizmet;Çok modlu taşımacılık;Gümrükleme ve gümrük beyannamesi;3PL Lojistik;FBA hizmeti;Kapıdan kapıya servis.

 

ELONG, Güvenilir uluslararası lojistik sağlayıcınız

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2008 yılında kurulan ve merkezi Shenzhen'de bulunan Elong Global Logistics Co., Ltd, profesyonel bir küresel lojistik sağlayıcısıdır. Uzun yıllardaki hızlı gelişme ile, çeşitli taşıyıcılardan ortaklarımızla uzun vadeli ilişkiler sayesinde, nakliye komisyoncusu olarak 65 ülkede işimizi dünya çapında genişlettik. Ana nakliye hizmeti Orta Doğu, Kızıldeniz, Hindistan ve Pakistan, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Akdeniz, Orta ve Güney Amerika, Okyanusya ve Güneydoğu Asya'yı kapsamaktadır.

Elong Global Logistics Co., Ltd Elong Global Logistics Co., Ltd Elong Global Logistics Co., Ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Aracısı

Markalar : Elong Küresel Lojistik Co, Ltd

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 500000-2000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 70% - 80%